Pościel satynowa

Pościel z satyny bawełnianej

Wykorzystanie wytrzymałych tkanin wykonanych z wysokiej jakości przędz sprawiło, że powstało wyjątkowe wyposażenie do każdej sypialni. To pościel z satyny bawełnianej, która imponuje dużą różnorodnością wzorów i kolorów. To właśnie ogromna różnorodność dostępnych w naszej ofercie rozwiązań powoduje, że nasi Klienci mogą wybrać idealnie dopasowaną do swoich potrzeb pościel. Satyna bawełniana gwarantuje jej delikatność, miękkość oraz najwyższy komfort, jaki uzyskuje się w czasie snu. Pościel satynowa jest niebywale gładka, z lekkim połyskiem, który sprawia, że pościel jest bardzo elegancka i pięknie się prezentuje.

Zarówno poszewki na kołdrę, jak i poduszki, wchodzące w skład każdego zestawu wykonano w taki sposób, aby zapewniona została odpowiednia cyrkulacja powietrza, co pozwoli skórze użytkownika oddychać.

Pomimo wielu prań pościel z satyny bawełnianej zachowuje wszystkie swoje właściwości jak miękkość i koloryt. Niepowtarzalne wzory oraz najwyższa jakość wykonania poszczególnych produktów sprawiają, że są to rozwiązania dla najbardziej wymagających.

Duży wybór kolorystyczny pozwoli na dopasowanie kompletu pościeli do wnętrza sypialni.

Pościel satynowa to produkt funkcjonalny i w bardzo dobrym guście.

Showing 1–15 of 145 results